Ügyfél kapcsolattartó / Értékesítő

A meghirdetett pozíció tökéletes lehet azoknak, akik az informatikával kapcsolatosan szeretnének jövedelemre szert tenni, viszont nem informatikus végzettségűek, de a kommunikációs készségük kiváló. A feladat elsősorban értékesítő jellegű, illetve szolgáltatás bemutatása a cél.

FELADAT

Új ügyfelek felkutatása és szerződés kötés. Az ügyfél felkutatás lehet személyes-, telefonos-, vagy e-mail-es megkeresés. A választott út a kollégára van bízva.

ELVÁRÁS

  • Érettségi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítői szemlélet

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai jártasság

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Távmunka, Otthoni munkavégzés

IDŐBEOSZTÁS

Rugalmas, projekt határidők betartása, ügyfél számára elérhető legyen

JUTTATÁS

Kezdetben (3 hónapig) részarányos juttatás a sikeres szerződéskötések összegéből

Későbbiekben alapbér, plusz részarányos juttatás

Job Category: Haladó Junior Szenior
Job Type: Szabadúszó
Job Location: Otthoni munka

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx